اخبار

 • آوریل- 2020 -
  5 آوریل
  Photo of واکنش بیت کوین به شیوع ویروس کرونا

  واکنش بیت کوین به شیوع ویروس کرونا

  برخی از اقتصاددانان و محققان در تأیید توانایی بیت کوین ( BTC ) در جلوگیری از ریسک بازار سهام ، از بیت کوین به عنوان "طلای دیجیتال" یاد می کنند. برخی از تحقیقات معتقدند که بیت کوین فقط در بازارهای رمزارز در معرض خطر است ، اما با توجه به سایر بازارهای دارایی مانند بازارهای سهام یا طلا بدون آنها در معرض خطر نیست. با این حال ، شیوع اخیر ویروس کرونا (COVID-19) یک واقعه خطرناک است - یا به قول نسیم طالب Nassim Taleb از آن با عنوان "قو سیاه" (Black Swan) یاد می کند ، زیرا این یک امر خارج از کنترل است - و تأثیر شدید و متعاقب آن را به همراه دارد.

  بیشتر بخوانید »
 • 4 آوریل
  Photo of آیا تهدیدی برای بیت کوین در دهه 2020 وجود دارد؟

  آیا تهدیدی برای بیت کوین در دهه 2020 وجود دارد؟

  تصاحب منابع طلا توسط آمریکا در سال 1933 در نگاه اول ، این یک سناریوی افراطی و بعید به نظر می رسد. با این حال ، آمار و ارقام موجود در صنعت رمزنگاری معتقدند که اگر در مورد ایالات متحده ، دلار در طی رکود طولانی دچار تورم شدید شود ، می تواند به یک واقعیت تبدیل شود.

  بیشتر بخوانید »
 • 3 آوریل
  Photo of آیا تریدرهای سنتی آمادگی معاملات کریپتو را دارند؟

  آیا تریدرهای سنتی آمادگی معاملات کریپتو را دارند؟

  این یافته ها براساس نظرسنجی از 86 مدیر ارشد "در سراسر بنگاه های تجاری شخصی ، خریداران" انجام شده است. نویسندگان اظهار داشتند که پاسخ دهندگان آن از بازرگانان کمیسیون معاملات غیر بانکی تا شرکتهای تجاری شخصی و خریداران که بیشتر در درجه C-suite (مدیران در سطح اجرایی) بودند ، "در حالی که پاسخ دهندگان بانکداری و کارگزاری در درجه اول (مدیران تصمیم گیرنده) بودند." این یافته ها در این هفته اعلام شد. با این حال ، نویسندگان مشخص نکردند که آیا این نظرسنجی قبل یا بعد از سقوط بازار در ماه مارس انجام شده است.

  بیشتر بخوانید »
 • 2 آوریل
  Photo of آمادگی بیت کوین و آلت کوین‌ها برای نوسانات بعدی بازار

  آمادگی بیت کوین و آلت کوین‌ها برای نوسانات بعدی بازار

  قیمت بیت کوین و آلت کوین ها با توجه به اتفاقات اخیر و نوسانان بازار ارز دیجیتال چطور خواهد بود؟ در این مقاله به پیش بینی این مباحث می‌پردازیم

  بیشتر بخوانید »
 • مارس- 2020 -
  17 مارس
  Photo of تاثیر ویروس کرونا بر قیمت بیت کوین

  تاثیر ویروس کرونا بر قیمت بیت کوین

  ویروس کرونا عواقب خود را بر اقتصاد چین می گذارد. تجارت با 11 میلیون نفر شهر ووهان دچار محدودیت شده است، این عوامل بر بیت کوین نیز تاثیر خود را گذاشته اند

  بیشتر بخوانید »
بستن
بستن