مجله رمز‌ارزسرمایه‌گذاری

10 دلیل برای خرید بیت کوین در سال 2020

بیت کوین در حال تغییر جهان است و هر کسی که به بیت کوین باور دارد لیست طولانی از دلایلی را که رمزنگاری پول آینده می‌باشد، را در اختیار دارد. بیت کوین یک واحد پول جهانی است که دغدغه های مربوط به حریم خصوصی امروزی را برطرف می کند ، بی نیازی به بانک را بالا می برد و قدرت اقتصادی بانک ها و دولت های بزرگ را به مردم باز می گرداند.

در اینجا چند دلیل مشخص دیگر وجود که چرا بیت کوین پول آینده است – و چرا اکنون زمان خرید بیت کوین آن است. 

صندوق سرمایه‌گذاری سودکن

1. بیت کوین یک کلاس دارایی جدید است

کلاسهای دارایی یا حوزه های سرمایه گذاری به طور سنتی شامل

  • سهام
  • اوراق قرضه
  • طلا
  • املاک و مستغلات

اکنون ارز دیجیتال به این لیست افزوده شده است و بیت کوین به عنوان یک کلاس دارایی کاملاً جدید ، به رسمیت شناخته شده است.

با شرکت هایی مانند Bakkt که سرمایه گذاری نهادی را در بیت کوین به جریان می آورد ، بیت کوین احتمالاً در آینده ای نزدیک در صندوق های بازنشستگی و در توصیه های مشاوران سرمایه گذاری ظاهر می شود. 

صندوق سرمایه گذاری سودکن

2. این نوع سرمایه گذاری مستقل از بازارهای دیگر است

هنگامی که بازار سهام سقوط می کند ، بیت کوین خسارت ندیده باقی می ماند. این ممکن است یک جمله پوششی باشد ، اما حرف نادرستی نیست. مطمئناً نباید این یک شگفتی بزرگ است.

از این گذشته ، ایجاد بیت کوین به عنوان پاسخی به سقوط بورس سهام ، ترکیدن حباب املاک و مستغلات و عدم اعتماد به نفس کلی در سیستم های پول سنتی مطرح شد. اما برای سرمایه گذاران امروزی ، این جدایی با مدیریت بهتر ریسک و سبد متنوع تر مرتبط است. 

3. مشمول تورم و کاهش ارزش همان FIAT نیست

سال آینده حقوق شما به چه میزان خواهد بود؟ یا حتی هفته بعد؟ اگر در ونزوئلا ، سودان ، آرژانتین، ایران یا زیمبابوه زندگی می کنید ، به لطف تورم پاسخ ساده می‌باشد:

زیاد نیست!

سودکن

اما کاهش ارزش پول فیات (یعنی پول مورد حمایت دولت مانند دلار، یورو یا ین) یک مشکل جهانی است. کشورها در اروپای شرقی نرخ تورم بیش از 3٪ را دارند و حتی ایالات متحده نیز نرخ تورم بالاتر از 2٪ تایید شده توسط صندوق ذخیره فدرال ایالات متحده را دارد.

ماهیت محدود بیت کوین – فقط تعداد معینی از بیت کوین تولید می‌شود – به این معنی است که ارز برای جلوگیری از این مشکل موفق است. به این واقعیت اضافه کنید که پاداش بیت کوین برای بلاک چین در هر چهار سال یک بار نصف می شود و در حقیقت نرخ تورم با گذشت زمان کاهش می یابد. هنگامی که نیمه دوم بیت کوین در ماه مه سال 2020 رخ می دهد ، نرخ تورم به 1.8٪ کاهش می یابد.

صندوق سرمایه گذاری سودکن

4. یک فروشگاه با ارزش است

آیا بیت کوین طلای دیجیتال است؟ ما می گوییم حتی بهتر است. رمز ارز اغلب به دلیل بسیاری با طلا مقایسه می شود:

  1. بیت کوین یک ارز جهانی است که توسط هیچ یک از دولت ها یا نهادها کنترل نمی شود.
  2. در یک عرضه محدود می‌باشد ، که ارزش آن را افزایش می دهد.
  3. بیت کوین تحت تورم یکسان با ارز فیات قرار نمی گیرد.
  4. برخلاف طلا ، بیت کوین دیجیتالی است. در حالی که طلا در مقادیر زیاد دست و پا گیر می شود.
  5. بیت کوین به راحتی و در مقادیر کوچک و بزرگ قابل حمل و انتقال است.
  6. فرقی نمی‌کند چه 0.25 BTC یا 25 BTC را می توان در یک کیف پول رمزنگاری ذخیره کرد.

5. قابل توقیف نیست

در بسیاری از کشورها ، پول فیات شما توسط بانک بلوکه می شود و یا دارایی های شما توسط دولت با کمترین و بدون هیچ گونه اخطاری قابل تصرف است. رمز ارز متفاوت است.

بیت کوین تحت کنترل توسط یک بانک مرکزی یا دولت نیست، به این معنی که اگر شما کلیدهای کیف پول بیت کوین خود را نگه دارید ، فقط شما به پول خود دسترسی دارید و آن را کنترل می کنید ، بدون اینکه مداخله دولت امکان پذیر باشد.

صندوق سرمایه گذاری سودکن

6. زیرساخت‌های اطراف آن در حال رشد است

بیت کوین دیگر فقط رویای گروهی از تحلیل گران اقتصادی نیست. از آنجایی که مزایای فن آوری blockchain همچنان به اثبات رسیده است ، کمپانی هایی مانند Visa ، Fidelity و Square در حال یافتن راه هایی برای ادغام تجربه‌های بیت کوین در محصولات خود هستند و حتی خود بانک های بزرگ از جمله Bank of America و Wells Fargo در حال آزمایش blockchain هستند. که این امر زیرساخت ها را به سمت رشد بیش از حد سوق می دهد.

7. به آن Honey Badger گفته می شود

بیت کوین توسط هیچ یک از افراد کنترل نمی شود ، و این امر محدود کردن را غیرممکن می کند. این شبکه ایجاد شده است و توسط یک شبکه همسان کنترل می شود، و هیچ کس دولت یا نهاد دیگری در راس آن نیست.

از آنجا که جهانی است ، تحریم ها ، مقررات و محدودیت های دولت فقط می تواند تا میزان مشخصی پیش برود و در پایان روز بیت کوین به شکل طبیعی خود ادامه می‌دهد. این چیزی است که بیت کوین را به یک سیستم مالی جدید تبدیل می کند ، بیت کوین کلید آزادی اقتصادی است.

صندوق سرمایه گذاری سودکن

8. آنچه شما از قبل می دانید را زیر سوال برید (و این یک چیز خوب است)

آخرین باری که فکر کردید پول شما از کجا می آید یا چه کسی ارزش آن را کنترل می کند ، چه زمانی بود؟ اگر مثل اکثر ما هستید ، اخیراً. وجود پول به شکل فعلی آن چیزی است که ما آن را اعطا می کنیم ، اعم از اینکه مقدار زیادی از آن داشته باشیم یا نه.

اما ارز دیجیتال فرضیات ما را زیر سوال می برد و به ما نشان می دهد که دولت ها مجبور نیستند بودجه ما را کنترل کنند ، لازم نیست که پول در بانک ها ذخیره شود ، و این ارز می تواند در برابر فساد اداری مصون باشد. 

9. باعث می شود که شما خواهان اطلاعات بیشتری باشید

ارز فیات اخبار قدیمی است. و هنگامی که فرضیات ما در مورد چگونگی کارکرد پول تغییر یافت ، ما نمی توانیم از عطش به دانش بیشتر دست برداریم. بیت کوین از شما سؤال خواهد کرد که چرا ما تاکنون مایل به تسویه حساب فیات بودیم. این باعث می شود که شما بخواهید بفهمید که چگونه blockchain کار می کند ، و چرا یک انقلاب مالی ضروری است. و دانستن این موارد مهم است؛ پس از همه این موارد ، بیت کوین پول آینده است.

صندوق سرمایه گذاری سودکن

10. به احتمال زیاد بیشترین ارزش را پیدا خواهد کرد

نوسانات قیمتی که بیت کوین در چند سال گذشته با آن روبرو بوده است باعث می شود بسیاری از افراد بگویند بیت کوین برای اعتماد کردن بیش از حد بی ثبات است. اما در حالی که مطمئناً نوسانات قیمت منجر به کاهش و افت شدید چشمگیر شده است ، مهمترین آنها در سال 2017-2018 ، قوس کلی بیت کوین از یک مسیر غیرقابل انکار بالا رفته است.

به عبارت دیگر ، اگر به آن در طولانی مدت نگاه کنید ، احتمال افزایش ارزش آن از سایر کلاسهای دارایی های دیگر در 11 سال گذشته بیشتر است.

نتیجه گیری

بیت کوین به عنوان راهی برای بازپس گیری قدرت خود در اقتصاد خود ایجاد شده است. یازده سال بعد ، بیت کوین نه تنها به مردم در سراسر جهان توانایی انجام چنین کاری را می دهد ، بلکه اثبات شده است که یک سرمایه گذاری موفق است ، سرمایه ای که ارزش کسب این عنوان یعنی پول آینده را دارد.

تعداد کلمات این مقاله: 1213 کلمه منبع: coinmama.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

همچنین ببینید
بستن
بستن
بستن